יום שישי, 1 ביוני 2012

Estee Lauder – קולקציית Violet Underground (סתיו 2012)

לדברי טום פישו, מנהל האיפור הקריאטיבי של "אסתי לאודר", Violet Underground - קולקציית הסתיו של המותג, נוצרה בהשראת תרבויות, סגנונות וטקסטורות שונות והיא מהווה את החיבור האולטימטיבי בין סטייל יוקרתי לאופנת הרחוב השיקית. הקולקציה לוקחת את הזוהר הרוקיסטי למימד חדש עם מהפכה אסתטית פנטסטית בגוונים של סגול כהה תוסס ופוקסיה.

הקולקציה שתושק במהלך אוגוסט 2012, משתמשת בניגודיות שבין מרקם מבריק למרקם מאט ליצירת מימד דרמטי עשיר. הפיגמנטים החזקים מתנגשים בעור קורן חלק כסאטן ומעניקים מראה כללי מודרני, אך עדיין עם תחושה יוקרתית ודרמטית שכל אשה תוכל לנסות.

הקולקציה:

Pure Color Five Color Eyeshadow Palette (מהדורה מוגבלת) – פלטת צלליות בגוון Violet Underground: תערובת עשירה של סגול כהה, ארגמן, פוקסיה וורוד חיוור, כאשר במרכז שחור מאט. פורמולת הצלליות החדישה מאפשרת שימוש גמיש בהן עם שתי אפשרויות גימור: רטוב – לקבלת גוון מטאלי תוסס, או יבש – לגימור עדין מבריק.

Pure Color Quick-Thick Eyeliner (מהדורה מוגבלת) – המוצר המסקרן ביותר בקולקציה (לפחות מבחינתי): אייליינר עבה בגוון Punker Black (שחור דרמטי) עם קצה דמוי מרקר, המאפשר שרטוט קו דק בסגנון זוהר או עבה ודרמטי בסגנון פאנק-רוק.

Pure Color Velvet Lipstick (מהדורה מוגבלת) – שפתון בשני גוונים:
* Black Cassis – יין כהה (מאט)
* Violet Crush – סגול (מאט)

Pure Color Gloss (מהדורה מוגבלת) – ליפגלוס בשני גוונים:
* Chaotic Currant – יין שזיפי כהה
* Rebellious Violet – סגול מסנוור

Sumptuous Extreme Mascara – מסקרה בגוון Extreme Black (שחור – בליין הקבוע).

Pure Color Nail Lacquer (מהדורה מוגבלת) – לק בגוון Black Iris (סגול אוונגרד).

 

מקור

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails